Shape Image
Shape Image

Sektörel Referanslarımız

Gücümüzü 35.000+ e-ticaret sitesine sağladığımız hizmetten alıyor, her geçen gün birlikte büyümeye devam ediyoruz.

E-ticareti kolaylaştıran gelişmiş özellikler

CreoSoft sizlere e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri kolay kullanımlı arayüzü ile sağlar. Referanslarımızın bizleri en çok tercih ettiği noktalardan bir tanesi! Sizleri de profesyonel hizletmelerimizi deneyimlemeye bekliyoruz.

Anahtar teslim e-ticaret platformu

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, tasarım, ödeme altyapıları ve diğer tüm yazılım özelliklerini e-ticaret paketlerimizde size bir bütün olarak sunuyoruz. E-ticaret süreçlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sağlıyoruz.

Bizimle İşini E-Ticarete Taşıyanlar

CreoSoft ile kazananlar neler söylüyor?

E-ticarete başlamak için IdeaSoft’u tercih eden müşterilerimiz kullanıcı deneyimlerini bizlerle paylaştılar.

Oğuzhan Sayı

E-ticareti yaparak öğrendim

Kokoreççilik benim rahmetli babamın mesleği. Genetiğimize işlemiş, ana karnından kokoreççi olarak doğmuşuz. Ben o kutunun içerisinde yalnızca bir ürünü değil, babamın hikayesini, yılların tecrübesini de satıyorum. Pandemi başladığında afalladık. Telefonla siparişe başladım. Bir sipariş geldi, maşallah. Normalden fazla. İş çığrından çıktı, 24 saat çalıştık. O sırada CreoSoft ile konuştuk ve bir e-ticaret sitesi kurduk. Şu anda millet mest oluyor. Kokoreçte bir numaraydın, e-ticarette de bir numara oldun diyorlar. Türkiye'nin 81 iline kokoreç satıyorum. Hatta geçen yurtdışına gitti ürünüm, e-ihracat bile yaptım. Kokoreç eşittir Ozzie's ise, e-ticaret eşittir CreoSoft.

Oğuzhan Sayı

ozzieskokorec.com
Kıvanç ve Burak

E-ticarette doğru tercih CreoSoft

Gerçek sihir insanın kendine inanmasıdır. Ve siz kendinize inanırsanız kurduğunuz tüm hayalleri gerçekleştirebilirsiniz. E-ticaret sitesi kurarken en büyük amacımız Türkiye'deki insanların kaliteli ve uygun fiyatlı ilizyon malzemelerine rahatça ulaşmasını sağlamak oldu. E-ticaret paketlerini incelerken ince eleyip sık dokuduk ve bu işin en doğrusu olan CreoSoft'u tercih ettik. Şimdi 7'den 70'e herkes e-ticaret sitemizden alışveriş yapıyor. Biz e-ticaret nasıl yapılır diye düşünürken CreoSoft işimizi aşırı kolaylaştırdı. Bize sağladıkları rahatlık ve 7/24 teknik destek, sürecin iplik gibi çözülmesini sağladı.

Kıvanç ve Burak

sokaksihirbazi.com
Sami Alaftarlıgil

İhtiyacımızı sadece CreoSoft karşıladı

Kar Spor olarak kayak, snowboard ve outdoor sporlarına yönelik hizmet vermekteyiz. Amacımız herkesin doğa sporlarıyla buluşabilmesi. Dünya değişti, müşteriye ulaşma şekli değişti, ticaretin şekli değişti. Biz de teknolojiye adapte olup e-ticarete başladık. Bir çok e-ticaret altyapısını denedik, bizim ihtiyacımızı sadece CreoSoft karşılayabildi. CreoSoft ile enerjimizi e-ticaret sitemizdeki sorunlara harcamadan işimizi büyütmeye yoğunlaşabildik. CreoSoft bize e-ticaret yazılımını kurup, artık kalanı sizde gibi bir yaklaşımda bulunmadı. Her bilmediğimiz noktada bize yardım ettiler, e-ticaret sitesi daha da güzel olsun diye öneriler ile geldiler. Aldığımız hizmetten gayet memnunuz.

Sami Alaftarlıgil

karspor.com.tr
Ceylan Kendir & Tuğçe Erkaya

İşimize en uygun e-ticaret yazılımı

Misafirliq, evde davet vermeyi kolaylaştırmak için temiz, güvenilir, çok lezzetli yemekler yapan bir çözüm olma düşüncesiyle ortaya çıktı. Online catering sistemimiz için CreoSoft ile çok güzel bir birliktelik yakaladık. E-ticaret sitemizden menülerimizi, hazırladığımız yemeklerimizi görebiliyor, ek hizmet alabiliyorsunuz. CreoSoft'un sağladığı kullanışlı e-ticaret altyapısı işimizi kolaylaştırdı. E-ticaret eğitimleri ile bize yol gösterdiler. Fiyat performans dengesi için hazır e-ticaret paketi kullanmaya karar veren herkese IdeaSoft'u öneriyorum.

Ceylan Kendir & Tuğçe Erkaya

misafirliq.com
Sami Koen

Tüm dünya e-ticaret sitemizi övüyor

1959'da dedemin kurduğu firmada üçüncü jenerasyonum. İnşallah oğlum da işimizi devralacak. İthalat ile başladık, 20 yıldır da Trek markasını Türkiye'ye getiriyorum. Dünyanın en iyi bisiklet markası olan Trek için Türkiye'de en iyi e-ticaret altyapısı olarak karşımıza tek seçenek çıktı. Biz e-ticaret sitesinde önce ürünü çok iyi tanıtmak, arkasından işi ticarete dönüştürmek istedik. IdeaSoft da bize özel bir tasarım hazırladı. Şu anda hangi marka ve modelimiz var diye bakmak için bile online mağazamızı kontrol ediyoruz. Her sene Amerika'da toplantılar olur, son üç dört senedir örnek site olarak Trek Türkiye'nin e-ticaret sitesini açıp gösterirler. Bütün dünya CreoSoft'un sitesini görüyor. E-ticaret sitemiz mağazamızdan daha güzel görünüyor.

Sami Koen

alatin.com.tr
Esra Silek

Kullanıcı dostu e-ticaret altyapısı

Koleksiyon Mobilya 1972 yılında Ankara'da kuruldu. Tasarımcılar ve iç mimarlar ile çalışılarak mobilyadan aksesuara kadar pek çok ürünü hem tasarlamakta hem de üretmekteyiz. Tüm müşterilerimize erişebilmek için CreoSoft'u tercih ettik. E-ticaret entegrasyonları karar vermemizde önemli oldu. Çok hızlı çözüm sunmaları ve beklentilerimize doğru cevap verdikleri için iş birliğimiz bugünlere geldi. Stok yönetimi ve takibi, üye yönetimi, mailing yönetimi, raporlama ve istatistikler, belirli dönemlerde oluşturduğumuz kampanya yönetimi, SEO ve sosyal medya çalışmaları kullanıcı dostu CreoSoft e-ticaret altyapısı sayesinde rahatlıkla yapılıyor.

Esra Silek

koleksiyononline.com

Tüm Referanslarımız

Bugüne kadar 35.000+ firmanın tercih ettiği
Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı.

Tüm paketlerde peşin fiyatına 12 taksit

banka logolari

7/24 teknik destek & e-ticaret eğitimleri

Bize ihtiyaç duyduğunuz her an 150+ kişilik ekibimiz, konu anlatım videolarımız ve her hafta gerçekleştirdiğimiz e-ticaret eğitimlerimiz ile yanınızdayız.

Destek talebi oluşturma

Karşılaştığınız teknik sorunlarınızın çözülmesi için bize teknik destek kaydı (ticket) oluşturabilirsiniz. Kaydınızın takibini aynı alandan ve e-mail adresinize göndereceğimiz bilgilendirme maili ile sağlayabilirsiniz.

7/24 çağrı merkezi desteği

Teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda, uzman ekibimize ulaşmak için destek hattımızı arayabilirsiniz.

Shape Image
Shape Image

Sevgiyle yaptığımız işler.

İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

350,000 +

Fazla kişiye eriştik

2020 Yılından itibaren müşterilerimiz e-ticaret altyapımız üzerinden 116.843.886+ ürün sattı.

35,000 +

Müşterimize hizmet sağladık

Farklı sektörlerden binlerce referansımızla 81 ilde aktif e-ticaret hizmeti vermeye devam ediyoruz.

% 97,8

7/24 Teknik destek

7/24 telefon ve ticket sistemimiz ile müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyoruz.

demo talebi

Projenize bizimle başlayın.

Hedefleriniz ve planlarınız ne olursa olsun sizlere %100 uyumlu şekilde çalışıyoruz.

Çözüm odaklı danışmanlık hizmetinin yanısıra kaliteli kişiliğe sahip olmalarıyla bizlere en güzel hizmeti sunduğu için CreoSoft ve çözüm ortağı İdeaSoft Yazılıma teşekkür ederim.

Ömer BEKERECİ

Yönetici

Yaklaşık 3 aydır birlikte çalışıyoruz web sitemizin kurulumundan satışa kadar olan ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

CANAN ÖZGÜL

Yönetici

Var olan web sitemiz için daha üst sıralara nasıl çıkabiliriz diye araştırmalar yapıyordum. Yakın arkadaşlarımdan birisi seo yaptırmamı önerdi ve araştırmalarımı seo üzerinde yoğunlaştırdım. Araştırmalarım sonucunda ego bilişim ile seo çalışması yaptık. Eskisine nazaran sitemiz daha üst sıralarda görünmeye başladı. Seonun öneminide bu vesile ile anlamış oldum teşekkürler...

Ali ÖZ

Kurucu
Ömer BEKERECİ
CANAN ÖZGÜL
Ali ÖZ

Ücretsiz denemek için
Hemen bizi arayın 0 850 304 0 346
veya
ücretsiz demo talebi formunu doldurun,hemen e-ticarete başlayın!

  S.S.S

  CreoSoft Yazılım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  E-ticaret paketlerimiz ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

  CreoSoft Yazılım ve Dijital Pazarlama Ajansı, geniş bir hizmet yelpazesi sunan ve dijital pazarlama konusunda uzmanlaşmış bir ajanstır.

  Bu hizmetlerin bazı örnekleri şunlardır: Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Pazarlama, E-posta Pazarlama, Tıklama Başına Ödeme Reklam, Web Sitesi Tasarımı ve Web Yazılımları Geliştirme.

  CreoSoft 'un amacı, müşterilere dijital pazarlamanın tüm yönlerinde birleşik bir çözümler sağlamaktır.

  Dijital ajans, dijital projeler oluşturma ve yönetme konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

  Dijital bir ajansın temel amacı, müşteriler için web siteleri, mobil uygulamalar, yazılımlar ve diğer ürünler oluşturmaktır. Çevrimiçi varlıklarını geliştirmelerine yardımcı olmak için genellikle pazarlama uzmanlarıyla birlikte çalışırlar.

  Dijital ajanslar, şirketler için pazarlama kampanyalarının ve stratejilerinin tasarımında da hizmet sunabilmektedir.

  Dijital ajanslar, küçük işletmelerden büyük şirketlere kadar çeşitli müşterilerle çalışır. Küçük işletmelere pazarlama ve içerik ihtiyaçları konusunda yardımcı olabilir ve büyük şirketlere hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilecek dijital pazarlama kampanyaları sağlamaktadır.

  Ajans, hedef kitleyi, kampanyanın temel mesajlarını ve hedeflerini ve başarıyı nasıl ölçeceklerini içeren kampanya için bir plan geliştirmek için müşteriyle birlikte çalışmaktadır.

  5 yıldır, yıllara sığmayan tecrübesini arkasına alan, alanında uzman kişilerden oluşan bir ekip. Bu deneyim sayesinde, CreoSoft, Web Tasarım, Video Animasyon, Video Prodüksiyon, SEO & SEM, Mobil Uygulama Geliştirme, UI/UX Tasarım, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanında, en yenilikçi ve çığır açıcı çözümleri üretir. Ve bütçe, sektör fark etmeksizin, her mecrada iş ortaklarını en ideal şekilde tanıtmayı temel görev olarak görür

  CreoSoft, sürekli değişim ve gelişim halinde olan internet standartları ve kullanıcı alışkanlıklarını yakından takip ederek, iş ortaklarına günü yakalayan internet siteleri hazırlıyor.

  Dijitalleşmenin en hızlı halini yaşadığımız günümüzde, markaların görünürlüğünün en kritik öneme sahip olduğu ve markaları tüm dünyayla tanıştıran dijital dünyada, CreoSoft, global trendleri en yakından takip eden ajans olarak iş ortaklarına avantajlı çözümleri üretir.

  CreoSoft bir çok farklı sektörlerden müşterilerine hizmet vermektedir. Eğitim, sağlık, turizm, inşaat ve gıda endüstrisinden müşterilerimiz bulunmaktadır.

  CreoSoft hizmet ajansımız, dijital pazarlama, web tasarımı ve geliştirme, içerik oluşturma, sosyal medya pazarlaması ve markalaşma alanlarında uzmanlık sağlamaktadır.