2017 yılından beri mutlu müşteri eşittir CreoSoft

CreoSoft olarak bizler sektöre gönül vermiş genç girişimcileriz ve gücümüzün temelini sizler yani mutlu müşteri portföyümüz oluşturmaktadır.

about img 2
about img 1
about img 3

Bizimle İşini E-Ticarete Taşıyanlar

35000 +

müşterimize hizmet sağladık

350000 +

fazla kişiye eriştik

5000 +

kişiye sertifikalı eğitim verdik

200 +

kişilik kocaman bir aileyiz

7. Yıl

2017 - 2024

4. Kez

en hızlı büyüyen firma ödülü aldık

E-ticaret alanında profesyonel destek ve danışmanlık almak için arayacağınız yegâne firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Çalıştığımız lider firmalar ve destek sağlayıcıları ile firmanızın ihtiyaç duyduğu noktalarda sizleri birçok firmayla uğraşmaktan kurtarıp tüm çözümleri tek çatı altında topluyoruz.

Tobb tepav

2017 yılından bu yana gelişerek büyüyen firmamızda müşterilerimize ve genç girişimcilere sağladığımız eğitimler ile 5000+ kişiyi sertifikaları ile buluşturduk.

CreoSoft olarak sadece müşterilerimize değil yaşadığımız topluma değer katmaya devam ediyoruz. Verilen eğitimler yanı sıra kadınlarımıza verilen destekler ile kadın girişimcilerin de piyasada kadın gücünü arttırmayı destekliyoruz.

Bizleri tercih eden müşterilerimiz ile gelişen ailemizde her zaman için sizleri de görmekten mutluluk duyarız.

Mükemmel Tasarım

Tasarım aşamasını sizlere tasarım ekibi atayarak bire bir ilerlemenizi sağlıyoruz.

Özel Tasarım

Kurumsal vizyonunuzu işinize yansıtarak büyümenize imza atıyoruz.

Optimizasyon

Web siteniz Google optimizasyonuna göre hazırlayıp sizlere teslim ediyoruz.

hkkmzda 35
ideasoftcomtr ana sayfa slider eticaret

Hakkımızda, ne diyorlar?​

E-ticarete başlamak için IdeaSoft’u tercih eden müşterilerimiz kullanıcı deneyimlerini bizlerle paylaştılar.

Oğuzhan Sayı

E-ticareti yaparak öğrendim

Kokoreççilik benim rahmetli babamın mesleği. Genetiğimize işlemiş, ana karnından kokoreççi olarak doğmuşuz. Ben o kutunun içerisinde yalnızca bir ürünü değil, babamın hikayesini, yılların tecrübesini de satıyorum. Pandemi başladığında afalladık. Telefonla siparişe başladım. Bir sipariş geldi, maşallah. Normalden fazla. İş çığrından çıktı, 24 saat çalıştık. O sırada CreoSoft ile konuştuk ve bir e-ticaret sitesi kurduk. Şu anda millet mest oluyor. Kokoreçte bir numaraydın, e-ticarette de bir numara oldun diyorlar. Türkiye'nin 81 iline kokoreç satıyorum. Hatta geçen yurtdışına gitti ürünüm, e-ihracat bile yaptım. Kokoreç eşittir Ozzie's ise, e-ticaret eşittir CreoSoft.

Oğuzhan Sayı

ozzieskokorec.com
Kıvanç ve Burak

E-ticarette doğru tercih CreoSoft

Gerçek sihir insanın kendine inanmasıdır. Ve siz kendinize inanırsanız kurduğunuz tüm hayalleri gerçekleştirebilirsiniz. E-ticaret sitesi kurarken en büyük amacımız Türkiye'deki insanların kaliteli ve uygun fiyatlı ilizyon malzemelerine rahatça ulaşmasını sağlamak oldu. E-ticaret paketlerini incelerken ince eleyip sık dokuduk ve bu işin en doğrusu olan CreoSoft'u tercih ettik. Şimdi 7'den 70'e herkes e-ticaret sitemizden alışveriş yapıyor. Biz e-ticaret nasıl yapılır diye düşünürken CreoSoft işimizi aşırı kolaylaştırdı. Bize sağladıkları rahatlık ve 7/24 teknik destek, sürecin iplik gibi çözülmesini sağladı.

Kıvanç ve Burak

sokaksihirbazi.com
Sami Alaftarlıgil

İhtiyacımızı sadece CreoSoft karşıladı

Kar Spor olarak kayak, snowboard ve outdoor sporlarına yönelik hizmet vermekteyiz. Amacımız herkesin doğa sporlarıyla buluşabilmesi. Dünya değişti, müşteriye ulaşma şekli değişti, ticaretin şekli değişti. Biz de teknolojiye adapte olup e-ticarete başladık. Bir çok e-ticaret altyapısını denedik, bizim ihtiyacımızı sadece CreoSoft karşılayabildi. CreoSoft ile enerjimizi e-ticaret sitemizdeki sorunlara harcamadan işimizi büyütmeye yoğunlaşabildik. CreoSoft bize e-ticaret yazılımını kurup, artık kalanı sizde gibi bir yaklaşımda bulunmadı. Her bilmediğimiz noktada bize yardım ettiler, e-ticaret sitesi daha da güzel olsun diye öneriler ile geldiler. Aldığımız hizmetten gayet memnunuz.

Sami Alaftarlıgil

karspor.com.tr
Ceylan Kendir & Tuğçe Erkaya

İşimize en uygun e-ticaret yazılımı

Misafirliq, evde davet vermeyi kolaylaştırmak için temiz, güvenilir, çok lezzetli yemekler yapan bir çözüm olma düşüncesiyle ortaya çıktı. Online catering sistemimiz için CreoSoft ile çok güzel bir birliktelik yakaladık. E-ticaret sitemizden menülerimizi, hazırladığımız yemeklerimizi görebiliyor, ek hizmet alabiliyorsunuz. CreoSoft'un sağladığı kullanışlı e-ticaret altyapısı işimizi kolaylaştırdı. E-ticaret eğitimleri ile bize yol gösterdiler. Fiyat performans dengesi için hazır e-ticaret paketi kullanmaya karar veren herkese IdeaSoft'u öneriyorum.

Ceylan Kendir & Tuğçe Erkaya

misafirliq.com
Sami Koen

Tüm dünya e-ticaret sitemizi övüyor

1959'da dedemin kurduğu firmada üçüncü jenerasyonum. İnşallah oğlum da işimizi devralacak. İthalat ile başladık, 20 yıldır da Trek markasını Türkiye'ye getiriyorum. Dünyanın en iyi bisiklet markası olan Trek için Türkiye'de en iyi e-ticaret altyapısı olarak karşımıza tek seçenek çıktı. Biz e-ticaret sitesinde önce ürünü çok iyi tanıtmak, arkasından işi ticarete dönüştürmek istedik. IdeaSoft da bize özel bir tasarım hazırladı. Şu anda hangi marka ve modelimiz var diye bakmak için bile online mağazamızı kontrol ediyoruz. Her sene Amerika'da toplantılar olur, son üç dört senedir örnek site olarak Trek Türkiye'nin e-ticaret sitesini açıp gösterirler. Bütün dünya CreoSoft'un sitesini görüyor. E-ticaret sitemiz mağazamızdan daha güzel görünüyor.

Sami Koen

alatin.com.tr
Esra Silek

Kullanıcı dostu e-ticaret altyapısı

Koleksiyon Mobilya 1972 yılında Ankara'da kuruldu. Tasarımcılar ve iç mimarlar ile çalışılarak mobilyadan aksesuara kadar pek çok ürünü hem tasarlamakta hem de üretmekteyiz. Tüm müşterilerimize erişebilmek için CreoSoft'u tercih ettik. E-ticaret entegrasyonları karar vermemizde önemli oldu. Çok hızlı çözüm sunmaları ve beklentilerimize doğru cevap verdikleri için iş birliğimiz bugünlere geldi. Stok yönetimi ve takibi, üye yönetimi, mailing yönetimi, raporlama ve istatistikler, belirli dönemlerde oluşturduğumuz kampanya yönetimi, SEO ve sosyal medya çalışmaları kullanıcı dostu CreoSoft e-ticaret altyapısı sayesinde rahatlıkla yapılıyor.

Esra Silek

koleksiyononline.com

Tüm TÜRKİYE'ye Hizmet!

Merkezlerimizden sizler için türkiyenin dört bir yanına hizmet veriyoruz.
Kahramanmaraş

Kahramanmaraş

Maarif Mah. 92007.Sk No:21 A Blok Kat:8 Daire:32 46200Onikişubat/Kahramanmaraş - 0850 304 0 346

İstanbul

İstanbul

Cumhuriyet Mah. Libadiye Cad., Çimen Sk. No:2, 34697 Üsküdar/İstanbul - 0850 304 0 346

Bursa

Bursa

Üçevler Mah. Dam Sk. No:9 Kahraman Plaza Kat:1-2 D:10 Nilüfer / BURSA - 0850 304 0 346 - 0224 305 0 346

Haydi şimdi!

Hemen 15 gün ücretsiz deneyin.

Ücretsiz akıllı e-ticaret paketlerini kredi kartı gerektirmeden 15 gün deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.

  • 15 Gün Ücretsiz
  • Kredi Kartı Gerektirmez
  • 7/24 Destek
  • E-Ticaret Eğitimi