Hizmetlerimizle İşlerinizi
BÜYÜTÜN!

Dijital hedeflere ulaşmanızda CreoSoft olarak tüm aşamalarda sizlerin hizmetinizdeyiz.

E-Ticaret ve E-ihracat Danışmanlığı

E-Ticaret ve E-İhracat Konusunda İhtiyaç Duyabileceğiniz Tüm Konularda Yanınızdayız.

İşinizi internete taşımak istiyor fakat hiç bir fikriniz yoksa size başlangıç seviyesinde dahi danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Neler yapıyoruz?

  • Araştırma & Analiz
  • Pazarlama Stratejileri
  • Site Tanımlamaları
  • Ödeme Sistemi
  • Sözleşmeler
  • Site Optimizasyonu

SEO ve SEM Danışmanlığı

SEO'ya uygun olarak ürettiğimiz tüm içeriklerin gerekli kriterleri karşılamasını sağlıyoruz. Sadece SEO çalışmalarına odaklanıp, ziyaretçilerinize bir fayda sağlayamazsanız, Google’da ilk sayfa veya ilk sıra sizin için hayal olacaktır. Eğer zirveye oynuyorsanız hem kullanıcı deneyimine hem de SEO’ya önem vermelisiniz.İnsanları web sitenizi ziyaret etmeye teşvik eden reklam metinlerini yazıyoruz. Sektörünüze uygun, tıklanma oranlarınızı yükselten ve dönüşüm sağlayan reklam metinleri ile Google Ads ve Meta Reklamlarından en yüksek verimliliği elde edin.

Kurumsal Web Sitesi

Modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yükek geri dönüş ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

2 saniyede bunu başarabilir misiniz? Sosyal medya içeriklerine bakılma süresi maksimum 2 saniyedir. Yani günlerce düşünülen ve özenle hazırlanılan çalışmaların kaderi 2 saniyede belirleniyor. Bu riskli mecrada dikkat çekmek, harekete geçirmek, duygusal bağ kurmak ve sadık takipçi yaratmak çok daha büyük önem kazanıyor.

İçerik Editörlüğü

Ürün ve hizmetlerinizin teknik özelliklerini, faydalarını ve çözdüğü problemleri ele alan, yazılı, görsel ya da video olarak içerikler üretiyoruz. Markanızın temel amacını, ne yapıyor olduğunu, uyguladığı stratejileri, çalışma alanlarını, hedeflerini, gelecekte kendilerini nerede gördüklerini hedef kitlesine anlattığı, vizyon, misyon, hakkımızda ve değerlerimiz gibi kurumsal içeriklerini üretiyoruz.

Hakkımızda, ne diyorlar?

Ömer BEKERECİ Ömer BEKERECİ

Ömer BEKERECİ

Yönetici

Çözüm odaklı danışmanlık hizmetinin yanısıra kaliteli kişiliğe sahip olmalarıyla bizlere en güzel hizmeti sunduğu için CreoSoft ve çözüm ortağı İdeaSoft Yazılıma teşekkür ederim.

Ömer BEKERECİ
Ali VAROL Ali VAROL

Ali VAROL

Turizm Danışmanı

Turizm sektörü bünyesinde olduğum 2 firmanın web sitesini ve kurulumunu gerçekleştirdim. Gerçekten bire bir hızlı ve profesyonel bir ekip ve firma. Her an her koşulda yardımcı oluyorlar. Teşekkürler..

Ali VAROL
CANAN ÖZGÜL CANAN ÖZGÜL

CANAN ÖZGÜL

Yönetici

Yaklaşık 3 aydır birlikte çalışıyoruz web sitemizin kurulumundan satışa kadar olan ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

CANAN ÖZGÜL
Ali ÖZ Ali ÖZ

Ali ÖZ

Kurucu

Var olan web sitemiz için daha üst sıralara nasıl çıkabiliriz diye araştırmalar yapıyordum. Yakın arkadaşlarımdan birisi seo yaptırmamı önerdi ve araştırmalarımı seo üzerinde yoğunlaştırdım. Araştırmalarım sonucunda ego bilişim ile seo çalışması yaptık. Eskisine nazaran sitemiz daha üst sıralarda görünmeye başladı. Seonun öneminide bu vesile ile anlamış oldum teşekkürler...

Ali ÖZ
İsa KABAAĞAÇ İsa KABAAĞAÇ

İsa KABAAĞAÇ

Otomotiv İşletmecisi

Pandemi dolayısıyla mağazamıza olan satışlarımız giderek azalmaya başlamıştı taki CreoSoft ile tanışana kadar. Bizlere sektörümüzle alakalı artıları ve eksilerini anlatarak bizler e-ticaretteki yerimizi alarak müşterilerimize 7/24 alışveriş yapabilme imkanını sunduk. Hem bizler işletme olarak hem de müşterilerimiz gayet memnunuz. CreoSoft ekibine çok teşekkür ederiz.

İsa KABAAĞAÇ

Haydi şimdi!

Hemen 15 gün ücretsiz deneyin.

Ücretsiz akıllı e-ticaret paketlerini kredi kartı gerektirmeden 15 gün deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.

  • 15 Gün Ücretsiz
  • Kredi Kartı Gerektirmez
  • 7/24 Destek
  • E-Ticaret Eğitimi