Ev Tekstili Sektörü ve E-Ticaret

CreoSoft, ev tekstil ürünleri satan mevcut işletmelerin veya bu sektördeki girişimcilerin çarpıcı bir e-ticaret sitesi oluşturmasını ve ürünlerini çevrimiçi olarak satmasını kolaylaştırır. İster bir ev tekstil ürünleri işi başlatmak istiyor isterseniz fiziksel mağazanızı internete taşımak istiyor olun, CreoSoft e-ticaret altyapısı ve sektörünüze özel çözümlerimiz ile büyüme hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve çevrimiçi olarak daha fazla satış yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Shape Image
Shape Image

Ev Tekstili Sektörü

CreoSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,

Ev tekstil sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 26 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 382 ürünün satıldığı Ev Tekstil sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 296 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

296 TL

Sepet Ortalaması

382

Aylık Satılan Ürün Adedi

26673

Aylık Ortalama Ziyaretçi

Hizmetler ve Faydalar

CreoSoft, ev tekstil ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

Excel Ürün Aktarım Robotu

Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

Ürün Kişiselleştirme Modülü

Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı, isim, düğün tarihi ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.

Promosyon Modülü

Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, olta takımı alana balık yemi hediye gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Beden, kullanım alanı, av türü, sezon, üretim malzemesi gibi filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Shape Image
Shape Image

Ev Tekstil sektörü referanslarımız

Creosoft altyapısı ile ev tekstil sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Haydi şimdi!

Hemen 15 gün ücretsiz deneyin.

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 304 0 346 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz akıllı e-ticaret paketlerini kredi kartı gerektirmeden 15 gün deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.

  • 15 Gün Ücretsiz
  • Kredi Kartı Gerektirmez
  • 7/24 Destek
  • E-Ticaret Eğitimi