Ev Dekorasyon Sektörü ve E-Ticaret

İster işini büyütmek isteyen köklü bir firma, isterseniz yeni kurulmuş bir ev dekorasyon markası olun, CreoSoft sunduğu sektörünüz için özel olarak geliştirilmiş ve her büyüklükteki işletmeye uygun e-ticaret çözümleri ile büyüme hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşmanıza destek olur.

CreoSoft e-ticaret altyapısının sağladığı promosyon, indirim ve pazar yerlerinde satış modülleri gibi ev dekorasyon ürünleri satan çevrimiçi mağazalar için olmazsa olmaz olan özellikleri ile müşterilerimizin satışlarını artırmasına olanak sağlar. Hemen siz de IdeaSoft e-ticaret altyapısı ile işinizi internete taşıyın.

Shape Image
Shape Image

Ev Dekorasyon Sektörü

CreoSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,

Ev Dekorasyon sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 10 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 134 ürünün satıldığı Ev Dekorasyon sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 553 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

553 TL

Sepet Ortalaması

134

Aylık Satılan Ürün Adedi

10547

Aylık Ortalama Ziyaretçi

Hizmetler ve Faydalar

CreoSoft, ev dekorasyon ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

Excel Ürün Aktarım Robotu

Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

Ürün Kişiselleştirme Modülü

Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı, isim, düğün tarihi ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.

Promosyon Modülü

Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, olta takımı alana balık yemi hediye gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Beden, kullanım alanı, av türü, sezon, üretim malzemesi gibi filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Shape Image
Shape Image

Ev dekorasyon sektörü referanslarımız

Creosoft altyapısı ile Ev Dekorasyon sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Haydi şimdi!

Hemen 15 gün ücretsiz deneyin.

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 304 0 346 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz akıllı e-ticaret paketlerini kredi kartı gerektirmeden 15 gün deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.

  • 15 Gün Ücretsiz
  • Kredi Kartı Gerektirmez
  • 7/24 Destek
  • E-Ticaret Eğitimi