Beyaz Eşya Sektörü ve E-Ticaret

Beyaz eşya ürünleri sattığınız işinizi internete taşımak için en iyi platform. CreoSoft, işletmenizin temel taşı olarak hizmet veren gerçek bir hepsi bir arada e-ticaret çözümüdür. Sektördeki onlarca beyaz eşya ürünleri satan işletme bizi tercih ediyor çünkü sanal mağazacılık deneyimini basitleştiriyoruz ve alışveriş yapan müşterilerinizin geri gelmesini sağlayacak markayı büyütmenizi sağlayacak araçlarla sizi güçlendiriyoruz.

Beyaz eşya perakendecileri ve müşterileri düşünülerek tasarlanmış, özenle seçilmiş e-ticaret şablonları sunuyoruz. Temalarımız, ürün özelliklerinizi vurgular ve satışları artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Hemen şimdi markanız için mükemmel mağazayı oluşturun.

Shape Image
Shape Image

Beyaz Eşya Sektörü

CreoSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,

Beyaz Eşya sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 7 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 43 ürünün satıldığı Beyaz Eşya sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 2.617 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

2617 TL

Sepet Ortalaması

43

Aylık Satılan Ürün Adedi

7411

Aylık Ortalama Ziyaretçi

Hizmetler ve Faydalar

CreoSoft, beyaz eşya ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

Excel Ürün Aktarım Robotu

Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

Ürün Kişiselleştirme Modülü

Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı, isim, düğün tarihi ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.

Promosyon Modülü

Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, olta takımı alana balık yemi hediye gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Beden, kullanım alanı, av türü, sezon, üretim malzemesi gibi filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Shape Image
Shape Image

Beyaz eşya sektörü referanslarımız

Creosoft altyapısı ile beyaz eşya sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Haydi şimdi!

Hemen 15 gün ücretsiz deneyin.

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 304 0 346 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz akıllı e-ticaret paketlerini kredi kartı gerektirmeden 15 gün deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.

  • 15 Gün Ücretsiz
  • Kredi Kartı Gerektirmez
  • 7/24 Destek
  • E-Ticaret Eğitimi