Ayakkabı Sektörü ve E-Ticaret

CreoSoft, ayakkabı ürünleri sattığınız işletmeniz için güzel bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı ve ürünlerinizi istekli müşterilere satmayı kolaylaştırır, ancak bir web sitesi oluşturmak yalnızca başlangıçtır. IdeaSoft, e-ticaret işletmenizin tamamını yönetmeniz için size araçlar ve kaynaklar sunar. Gelişmekte olan işletmeleri, çevrimiçi markalarını oluşturma ve herhangi bir sektörde hiç olmadığı kadar çok kanalda alışveriş yapanlarla bağlantı kurma konusunda güçlendirir.

Shape Image
Shape Image

Ayakkabı Sektörü

CreoSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,

Ayakkabı sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 3 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 71 ürünün satıldığı Ayakkabı sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 220 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

220 TL

Sepet Ortalaması

71

Aylık Satılan Ürün Adedi

3272

Aylık Ortalama Ziyaretçi

Hizmetler ve Faydalar

CreoSoft, ayakkabı ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

Excel Ürün Aktarım Robotu

Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

Ürün Kişiselleştirme Modülü

Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı, isim, düğün tarihi ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.

Promosyon Modülü

Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, olta takımı alana balık yemi hediye gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Beden, kullanım alanı, av türü, sezon, üretim malzemesi gibi filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Shape Image
Shape Image

Ayakkabı sektörü referanslarımız

Creosoft altyapısı ile ayakkabı sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Haydi şimdi!

Hemen 15 gün ücretsiz deneyin.

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 304 0 346 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz akıllı e-ticaret paketlerini kredi kartı gerektirmeden 15 gün deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.

  • 15 Gün Ücretsiz
  • Kredi Kartı Gerektirmez
  • 7/24 Destek
  • E-Ticaret Eğitimi